Zdravo Gost, ako ovo čitaš to znači da se još nisi registrovao. Molim vas odvojite sekund, Kliknite ovde da biste se registrovali i u nekoliko jednostavnih koraka moći ćete da uživate u svim brojnim karakteristikama naše fine zajednice. Imajte na umu da su nepristojni ili besmisleni nadimci zabranjeni (nema nasumičnih brojeva ili slova) i molimo vas da se predstavite u odeljku da biste upoznali našu zajednicu.
Rezultati 1 do 10 od 10
  1. #1
    Administrator Vujke avatar Sweden

    Pol
    Musko
    Datum registracije
    21.10.2022
    Postova
    374

    Podrazumevano Miroslav Ilic - Albumi - Singlovi

    Miroslav Ilić • 1975 • Miroslav Ilić diskos LPD 805 Stereo~[flac]






    a1. Miroslav Ilić i ansambl Dragana Aleksandrića - Voleo sam devojku iz grada ℗ 1972
    a2. Miroslav Ilić i ansambl Dragana Aleksandrića - Rastanka se našeg sećam ℗ 1974
    a3. Miroslav Ilić i ansambl Ace Stepića - Daleko si sada
    a4. Miroslav Ilić uz pratnju narodnog orkestra RTS - Zora zori i dan zabjelio „Ilidža ’73“
    a5. Miroslav Ilić i ansambl Dragana Aleksandrića - Selo moje zavičaju mio ℗ 1973

    b1. Miroslav Ilić i ansambl Dragana Aleksandrića - Hiljadu suza ℗ 1974
    b2. Miroslav Ilić i ansambl Dragana Aleksandrića - Vragolan ℗ 1974
    b3. Miroslav Ilić i ansambl Dragana Aleksandrića - Razboleh se pod trešnjama ℗ 1973
    b4. Miroslav Ilić i ansambl Ace Stepića - Sreli smo se u aprilu
    b5. Miroslav Ilić uz pratnju ansambla Dragana Aleksandrića - Kad grožđe zri ℗ 1973






    **Skriveni Sadržaj: Kliknite na HVALA da biste videli sadržaj**



  2. #2
    Administrator Vujke avatar Sweden

    Pol
    Musko
    Datum registracije
    21.10.2022
    Postova
    374

    Podrazumevano Odg: Miroslav Ilic - Albumi - Singlovi

    Miroslav Ilić • 1976 • Miroslav Ilić diskos LPD-818 Stereo~[flac]






    a1. Miroslav Ilić uz pratnju ansambla Stanimira Stojanovića »Bećari« - Sokaci su zavejani snegom
    a2. Miroslav Ilić uz pratnju ansambla Dragana Aleksandrića - Duga li je Jelica planina
    a3. Miroslav Ilić uz pratnju ansambla Dragana Aleksandrića - Tek što mi je grožđe zarudelo
    a4. Miroslav Ilić uz pratnju ansambla Stanimira Stojanovića »Bećari« - Letnje veče rosa pada
    a5. Miroslav Ilić uz pratnju ansambla Dragana Aleksandrića - Plastim suvu travu

    b1. Miroslav Ilić uz pratnju ansambla Stanimira Stojanovića »Bećari« - Sa Rudnika i Avale
    b2. Miroslav Ilić uz pratnju ansambla Stanimira Stojanovića »Bećari« - Šumadijo naš đerdane
    b3. Miroslav Ilić uz pratnju ansambla Stanimira Stojanovića »Bećari« - Ovom te pesmom pozdravljam
    b4. Miroslav Ilić uz pratnju ansambla Dragana Aleksandrića - Selo moje zavičaju mio
    b5. Miroslav Ilić uz pratnju ansambla Dragana Aleksandrića - Mrak je pao a ja se prikrao






    **Skriveni Sadržaj: Kliknite na HVALA da biste videli sadržaj**

  3. #3
    Administrator Vujke avatar Sweden

    Pol
    Musko
    Datum registracije
    21.10.2022
    Postova
    374

    Podrazumevano Odg: Miroslav Ilic - Albumi - Singlovi

    Miroslav Ilić • 1979 • Sreli smo se bilo je to davno PGP RTB LP 1512 Stereo~[24-bit 96kHz, flac]






    a1. Miroslav Ilić i ansambl Dragana Aleksandrića - Sreli smo se bilo je to davno
    a2. Jedna mala, slatka mala
    a3. Koliki je ovaj svet
    a4. Hej, mladosti
    a5. Ona je majka moga sina

    b1. Luckasta si ti
    b2. Oj, Moravo, tija reko
    b3. Polomiću čaše od kristala
    b4. Sećaš li se, Anđelino
    b5. Moravsko predvečerje






    **Skriveni Sadržaj: Kliknite na HVALA da biste videli sadržaj**

  4. #4
    Administrator Vujke avatar Sweden

    Pol
    Musko
    Datum registracije
    21.10.2022
    Postova
    374

    Podrazumevano Odg: Miroslav Ilic - Albumi - Singlovi

    Miroslav Ilić • 1980 • U svet odoh majko PGP RTB 2110059 Stereo~[24-bit 96kHz, flac]






    a1. Miroslav Ilić i ansambl Dragana Aleksandrića - Joj, Rado, joj, Radmila
    a2. Izašla si, draga, iz sećanja
    a3. Ja sam dete bez majke
    a4. Usne su ti žar
    a5. Plastim suvu travu

    b1. U svet odoh, majko
    b2. Joj, što te volim
    b3. U mom starom zavičaju
    b4. Još se moja pesma svira
    b5. Šta je život






    **Skriveni Sadržaj: Kliknite na HVALA da biste videli sadržaj**

  5. #5
    Administrator Vujke avatar Sweden

    Pol
    Musko
    Datum registracije
    21.10.2022
    Postova
    374

    Podrazumevano Odg: Miroslav Ilic - Albumi - Singlovi

    Miroslav Ilić • 1981 • Miroslav Ilić i orkestar Dragana Aleksandrića PGP RTB 2110423 Stereo~[CD/LP Rip, flac]





    a1. Sladak šećer, ’ladna voda
    a2. Nije smela pogrešiti
    a3. Najlepša si kad se smeješ
    a4. Lako je tebi, mala

    b1. Tako mi nedostaješ
    b2. Maro, Maro
    b3. Sviraj violino, pevaj mi, mala
    b4. Negde u Srbiji, na brdu Ljubiću






    **Skriveni Sadržaj: Kliknite na HVALA da biste videli sadržaj**

  6. #6
    Administrator Vujke avatar Sweden

    Pol
    Musko
    Datum registracije
    21.10.2022
    Postova
    374

    Podrazumevano Odg: Miroslav Ilic - Albumi - Singlovi

    Miroslav Ilić • 1977 • Miroslav Ilić i ansambl Novice Negovanovića PGP RTB S 10 557 Mono/Stereo~[flac]






    a1. Jelena
    b1. Ljubila si dva čoveka






    **Skriveni Sadržaj: Kliknite na HVALA da biste videli sadržaj**

  7. #7
    Administrator Vujke avatar Sweden

    Pol
    Musko
    Datum registracije
    21.10.2022
    Postova
    374

    Podrazumevano Odg: Miroslav Ilic - Albumi - Singlovi

    Miroslav Ilić • 1976 • Miroslav Ilić uz pratnju ansambla Božidara - Bokija Miloševića diskos NDK 4565 Stereo~[WEB FLAC]





    a1. Boem
    b1. Dobro jutro najmilija






    **Skriveni Sadržaj: Kliknite na HVALA da biste videli sadržaj**

  8. #8
    Administrator Vujke avatar Sweden

    Pol
    Musko
    Datum registracije
    21.10.2022
    Postova
    374

    Podrazumevano Odg: Miroslav Ilic - Albumi - Singlovi

    Miroslav Ilić • 1998 • Miroslav Ilić Lazarević Produktion CD L98204~[LP,CD Rip, flac]





    01. Miroslav Ilić i orkestar Dragana Aleksandrića - Pozdravi je, pozdravi ℗ 1982
    02. Miroslav Ilić i ansambl Dragana Aleksandrića - Voleo sam devojku iz grada ℗ 1972
    03. Miroslav Ilić i orkestar Dragana Aleksandrića - Ova noć ℗ 1984
    04. Miroslav Ilić i orkestar Dragana Aleksandrića - Izaberi mene ℗ 1990
    05. Miroslav Ilić i orkestar Dragana Aleksandrića - Tumaram kroz noć ℗ 1987
    06. Miroslav Ilić i orkestar Dragana Aleksandrića - Dan osviće, a ja odlazim ℗ 1988
    07. Miroslav Ilić i orkestar Dragana Aleksandrića - Tišinu želim tišinu nemu ℗ 1987
    08. Miroslav Ilić i orkestar Dragana Aleksandrića - Budi mi verna ℗ 1988
    09. Miroslav Ilić i orkestar Dragana Aleksandrića - Spremam, spremam fijaker ℗ 1989
    10. Miroslav Ilić i orkestar Miše Mijatovića - Ajde Dano, moja rano ℗ 1998
    11. Miroslav Ilić i orkestar Dragana Aleksandrića - Tamo je zavičaj ℗ 1990
    12. Miroslav Ilić i orkestar Dragana Aleksandrića - Izdala si srce ℗ 1988
    13. Miroslav Ilić i orkestar Dragana Aleksandrića - Suze na peronu ℗ 1990
    14. Miroslav Ilić i orkestar Dragana Aleksandrića - Jednom se rastaje, a sto puta kaje ℗ 1990
    15. Miroslav Ilić i orkestar Dragana Aleksandrića - Devojčice, opa, cupa ℗ 1982
    16. Miroslav Ilić i orkestar Dragana Aleksandrića - Voleću te do kraja života ℗ 1984
    17. Miroslav Ilić i ansambl Dragana Aleksandrića - U svet odoh, majko ℗ 1980
    18. Miroslav Ilić i ansambl Dragana Aleksandrića - Usne su ti žar ℗ 1980
    19. Miroslav Ilić i ansambl Dragana Aleksandrića - Ja sam dete bez majke ℗ 1980
    20. Miroslav Ilić i orkestar Dragana Aleksandrića - Kada malo popijem... ℗ 1987

    Prateći vokali: Snežana Đurišić 04,09,11,13,14,16.
    Snežana Đurišić i Žika Antić 10.






    **Skriveni Sadržaj: Kliknite na HVALA da biste videli sadržaj**

  9. #9
    Administrator Vujke avatar Sweden

    Pol
    Musko
    Datum registracije
    21.10.2022
    Postova
    374

    Podrazumevano Odg: Miroslav Ilic - Albumi - Singlovi

    Miroslav Ilić • 1996 • Hitovi Lazarević Produktion CD L96138~[LP,CD Rip, flac]





    01. Miroslav Ilić i ansambl Dragana Aleksandrića - Luckasta si ti ℗ 1979
    02. Miroslav Ilić i ansambl Dragana Aleksandrića - Vragolan ℗ 1974
    03. Miroslav Ilić i orkestar Dragana Aleksandrića - Jesen sedamdeset i neke ℗ 1984
    04. Miroslav Ilić i orkestar Dragana Aleksandrića - Voleću te do kraja života ℗ 1984
    05. Miroslav Ilić i orkestar Dragana Aleksandrića - Šta će nama tugovanje ℗ 1990
    06. Miroslav Ilić i orkestar Dragana Aleksandrića - Kriju te kriju... ℗ 1990
    07. Miroslav Ilić i orkestar Dragana Aleksandrića - Tamo je zavičaj ℗ 1990
    08. Miroslav Ilić i orkestar Miroljuba Aranđelovića - Kemiša - Naljutićeš me ti ℗ 1993
    09. Miroslav Ilić i orkestar Miroljuba Aranđelovića - Kemiša - Nećkaj se, nećkaj ℗ 1993
    10. Miroslav Ilić i ansambl Dragana Aleksandrića - Joj, što te volim ℗ 1980
    11. Miroslav Ilić i orkestar Dragana Aleksandrića - Shvatio sam, ne mogu bez tebe ℗ 1982
    12. Miroslav Ilić i orkestar Dragana Aleksandrića - Pusti me da te volim ℗ 1982
    13. Miroslav Ilić i orkestar Dragana Aleksandrića - Sladak šećer, ’ladna voda ℗ 1981
    14. Miroslav Ilić i orkestar Dragana Aleksandrića - Najlepša si kad se smeješ ℗ 1981
    15. Miroslav Ilić i ansambl Dragana Aleksandrića - U svet odoh, majko ℗ 1980
    16. Miroslav Ilić i ansambl Dragana Aleksandrića - Joj, Rado, joj, Radmila ℗ 1980
    17. Miroslav Ilić i orkestar Dragana Aleksandrića - Tebi ℗ 1986
    18. Miroslav Ilić i orkestar Dragana Aleksandrića - Misliš li na mene ℗ 1987
    19. Miroslav Ilić i orkestar Dragana Aleksandrića - Ti si moja simpatija ℗ 1982
    20. Miroslav Ilić i orkestar Dragana Aleksandrića - Vrckaj se, vrckaj se ℗ 1982

    Prateći vokali: Snežana Đurišić 03,04,05,06,07,12.
    Zorica Brunclik i Vera Nešić 08,09.






    **Skriveni Sadržaj: Kliknite na HVALA da biste videli sadržaj**

  10. #10
    Administrator Vujke avatar Sweden

    Pol
    Musko
    Datum registracije
    21.10.2022
    Postova
    374

    Podrazumevano Odg: Miroslav Ilic - Albumi - Singlovi

    Miroslav Ilić • 2008 • The Best Of...~[WEB FLAC]



    01. Miroslav Ilić i orkestar Miroljuba Aranđelovića - Kemiša - Prošlost moja ℗ 1993
    02. Miroslav Ilić i orkestar Miroljuba Aranđelovića - Kemiša - Pitaš, majko, kako je ℗ 1993
    03. Miroslav Ilić i orkestar Miroljuba Aranđelovića - Kemiša - Što je nema ℗ 1993
    04. Miroslav Ilić i orkestar Miroljuba Aranđelovića - Kemiša - Ah, ljubav, ljubav ℗ 1993
    05. Miroslav Ilić i orkestar Miroljuba Aranđelovića - Kemiša - Sinoć nisam večerao ℗ 1993
    06. Miroslav Ilić i orkestar Miroljuba Aranđelovića - Kemiša - Nećkaj se, nećkaj ℗ 1993
    07. Miroslav Ilić i orkestar Miroljuba Aranđelovića - Kemiša - Amerika, Amerika „Šumadijski sabor 93“
    08. Miroslav Ilić i orkestar Miroljuba Aranđelovića - Kemiša - Naljutićeš me ti ℗ 1993
    09. Miroslav Ilić i orkestar Dragana Aleksandrića - Tebi ℗ 1986
    10. Miroslav Ilić i orkestar Dragana Aleksandrića - Šumadijo ℗ 1982
    11. Miroslav Ilić i orkestar Dragana Aleksandrića - Pozdravi je, pozdravi ℗ 1982
    12. Miroslav Ilić i Snežana Đurišić i orkestar Dragana Aleksandrića - Lažu da vreme leči sve ℗ 1989
    13. Miroslav Ilić i ansambl Dragana Aleksandrića - Voleo sam devojku iz grada ℗ 1972
    14. Miroslav Ilić i ansambl Dragana Aleksandrića - Polomiću čaše od kristala ℗ 1979
    15. Lepa Brena i Miroslav Ilić i orkestar „Slatki greh“ - Jedan dan života ℗ 1985
    16. Lepa Brena i Miroslav Ilić i orkestar „Slatki greh“ - Živela Jugoslavija ℗ 1985
    17. Miroslav Ilić i orkestar Dragana Aleksandrića - Najlepša si kad se smeješ ℗ 1981
    18. Miroslav Ilić i Snežana Đurišić i orkestar Dragana Aleksandrića - Jesen sedamdeset i neke ℗ 1984
    19. Miroslav Ilić i ansambl Dragana Aleksandrića - Luckasta si ti ℗ 1979
    20. Miroslav Ilić i orkestar Dragana Aleksandrića - Nije život jedna žena ℗ 1982
    21. Miroslav Ilić i Snežana Đurišić i orkestar Miše Mijatovića - Polomiću čaše od kristala ℗ 1999

    Prateći vokali: Zorica Brunclik i Vera Nešić: 01-08.
    Dečji hor RTB „Kolibri“: 16.





    **Skriveni Sadržaj: Kliknite na HVALA da biste videli sadržaj**

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Bookmarks

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
Svaki korisnik ovog sajta odgovoran je za sadržaj poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za njihov sadržaj. Postavljanjem vaše poruke ili vašeg autorskog dela saglasni ste da ovaj sajt postaje distributer vašeg dela i odričete se mogućnosti njegovog povlačenja ili brisanja bez saglasnosti uprave sajta. Distribucija sadržaja sa ovog sajta je dozvoljena samo u nekomercijalne svrhe, uz obaveznu napomenu da je sadržaj preuzet sa ovog sajta i uz obavezno navođenje adrese EXYUDOWNLOAD.NET. Kako je sajt ovih dimenzija nemoguće u potpunosti kontrolisati, ukoliko primetite materijal nad kojim Vi ili neko drugi već ima autorska prava, odmah nam se obratite i materijal će biti uklonjen. Za sve ostale vidove distribucije obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od vlasnika sajta.


Site Site Site Site
Site Site Site Site