Zdravo Gost, ako ovo čitaš to znači da se još nisi registrovao. Molim vas odvojite sekund, Kliknite ovde da biste se registrovali i u nekoliko jednostavnih koraka moći ćete da uživate u svim brojnim karakteristikama naše fine zajednice. Imajte na umu da su nepristojni ili besmisleni nadimci zabranjeni (nema nasumičnih brojeva ili slova) i molimo vas da se predstavite u odeljku da biste upoznali našu zajednicu.
Rezultati 1 do 2 od 2
  1. #1
    Administrator Vujke avatar Sweden

    Pol
    Musko
    Datum registracije
    21.10.2022
    Postova
    374

    Podrazumevano Dragica Radosavljevic - Cakana - Albumi - Singlovi

    Dragica Radosavljević - Cakana • 1991 • Dragica Radosavljević - Cakana i orkestar Gorana Mitića PGP RTB 202657 Stereo~[WEB FLAC]






    a1. Sto nemira
    a2. Neka čuje
    a3. Kajaćeš se
    a4. Dao mi te Bog
    a5. Nerviraš me

    b1. Umreću ti, dragi
    b2. Osećam
    b3. Pevaću i ove noci
    b4. Priznajem svima





    **Skriveni Sadržaj: Kliknite na HVALA da biste videli sadržaj**



  2. #2
    Administrator Vujke avatar Sweden

    Pol
    Musko
    Datum registracije
    21.10.2022
    Postova
    374

    Podrazumevano Odg: Dragica Radosavljevic - Cakana - Albumi - Singlovi

    Dragica Radosavljević - Cakana • 1996 • Dragica Radosavljević - Cakana i narodni orkestar RTB pod upravom Ljubiše Pavkovića PGP RTS 204852 Stereo~[WEB FLAC]





    a1. Oj, moja ružo rumena
    a2. Oj, golube, moj golube
    a3. Milica jedna u majke
    a4. Zapevala sojka ptica

    b1. Ječam žnjela Kosovka devojka
    b2. Karanfil se na put sprema
    b3. Žubor voda žuborila
    b4. ’Ajde Jano ℗ 1994






    **Skriveni Sadržaj: Kliknite na HVALA da biste videli sadržaj**

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Bookmarks

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
Svaki korisnik ovog sajta odgovoran je za sadržaj poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za njihov sadržaj. Postavljanjem vaše poruke ili vašeg autorskog dela saglasni ste da ovaj sajt postaje distributer vašeg dela i odričete se mogućnosti njegovog povlačenja ili brisanja bez saglasnosti uprave sajta. Distribucija sadržaja sa ovog sajta je dozvoljena samo u nekomercijalne svrhe, uz obaveznu napomenu da je sadržaj preuzet sa ovog sajta i uz obavezno navođenje adrese EXYUDOWNLOAD.NET. Kako je sajt ovih dimenzija nemoguće u potpunosti kontrolisati, ukoliko primetite materijal nad kojim Vi ili neko drugi već ima autorska prava, odmah nam se obratite i materijal će biti uklonjen. Za sve ostale vidove distribucije obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od vlasnika sajta.


Site Site Site Site
Site Site Site Site