Zdravo Gost, ako ovo čitaš to znači da se još nisi registrovao. Molim vas odvojite sekund, Kliknite ovde da biste se registrovali i u nekoliko jednostavnih koraka moći ćete da uživate u svim brojnim karakteristikama naše fine zajednice. Imajte na umu da su nepristojni ili besmisleni nadimci zabranjeni (nema nasumičnih brojeva ili slova) i molimo vas da se predstavite u odeljku da biste upoznali našu zajednicu.
Rezultati 1 do 3 od 3
  1. #1
    Administrator Vujke avatar Sweden

    Pol
    Musko
    Datum registracije
    21.10.2022
    Postova
    344

    Podrazumevano Beba Selimovic - Albumi - Singlovi

    Beba Selimović • 1984 • U srcu mome živiš samo ti Jugoton LSY-61870 Stereo~[24-bit 96kHz, flac]






    a1. Beba Selimović i ansambl Žarka Josipovića - Škule - U srcu mome živiš ti ℗ 1972
    a2. Beba Selimović i narodni sekstet Ismeta Alajbegovića - Šerbe - Prolaze dani „Ilidža 67“
    a3. Beba Selimović uz ansambl Jovice Petkovića - O ćuti, ćuti, srce moje »Ilidža 70«
    a4. Beba Selimović uz ansambl Žarka Josipovića - Škule - Kako srcu svom da kažem ℗ 1974
    a5. Beba Selimović uz ansambl Ace Stepića - Samo ti ℗ 1975
    a6. Beba Selimović uz narodni orkestar Ratomira Petkovića - Tužno je nebo ljubavi ℗ 1977

    b1. Beba Selimović uz ansambl Ace Stepića - Plačem ja, plačeš ti ℗ 1971
    b2. Beba Selimović uz ansambl Žarka Josipovića - Škule - Oprosti, oprosti ℗ 1972
    b3. Beba Selimović i narodni orkestar RT Sarajevo - Ostaje još jedan dug ℗ 1972
    b4. Beba Selimović uz ansambl Žarka Josipovića - Škule - Pruži mi ruke ℗ 1974
    b5. Beba Selimović uz ansambl Ace Stepića - Kad bih znala ℗ 1975
    b6. Beba Selimović i narodni ansambl Ace Stepića - Tecite suze ℗ 1970





    **Skriveni Sadržaj: Kliknite na HVALA da biste videli sadržaj**



  2. #2
    Administrator Vujke avatar Sweden

    Pol
    Musko
    Datum registracije
    21.10.2022
    Postova
    344

    Podrazumevano Odg: Beba Selimovic - Albumi - Singlovi

    Beba Selimović • 1988 • Gorom jezde kićeni svatovi Jugoton LSY-62318 Stereo~[24-bit 96kHz, flac]






    a1. Beba Selimović i narodni orkestar RTV Sarajevo - S’ one strane Plive ℗ 1983
    a2. Beba Selimović i narodni orkestar RTV Sarajevo - Gorom jezde kićeni svatovi ℗ 1980
    a3. Beba Selimović i narodni orkestar RTV Sarajevo - Djevojka sokolu zulum učinila ℗ 1983
    a4. Beba Selimović i tamburaški orkestar RTV Sarajevo - Kraj Vrbasa sjedi momče ℗ 1987
    a5. Beba Selimović uz duo harmonika braće Petković - Po mojoj bašti zumbuli cvjetaju ℗ 1960
    a6. Beba Selimović uz narodni ansambl Jovice Petkovića - Mene moja zaklinjala majka ℗ 1966

    b1. Beba Selimović i narodni ansambl Jovice Petkovića - Ja bolujem mlada od sevdaha »Ilidža 67«
    b2. Beba Selimović uz narodni orkestar Ratomira Petkovića - Svu noć sam te čekala ℗ 1978
    b3. Beba Selimović i narodni ansambl Jovice Petkovića - U avliji ℗ 1964
    b4. Beba Selimović uz narodni ansambl Jovice Petkovića - Noć je pusta ℗ 1966
    b5. Beba Selimović i narodni ansambl Ismeta Alajbegovića - Šerbe - Vrati mi se, ljubavi »Ilidža 68«
    b6. Beba Selimović uz narodni orkestar Ratomira Petkovića - Možda ćemo sada voljeti se više ℗ 1977





    **Skriveni Sadržaj: Kliknite na HVALA da biste videli sadržaj**

  3. #3
    Administrator Vujke avatar Sweden

    Pol
    Musko
    Datum registracije
    21.10.2022
    Postova
    344

    Podrazumevano Odg: Beba Selimovic - Albumi - Singlovi

    Beba Selimović • 1972 • Beba Selimović Jugoton SY-22208~[24-bit 48kHz, flac]






    a1. Beba Selimović i narodni orkestar RT Sarajevo - Ostaje još jedan dug
    b1. Beba Selimović i narodni ansambl Žarka Josipovića - Škule - Sto godina




    **Skriveni Sadržaj: Kliknite na HVALA da biste videli sadržaj**

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Bookmarks

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
Svaki korisnik ovog sajta odgovoran je za sadržaj poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za njihov sadržaj. Postavljanjem vaše poruke ili vašeg autorskog dela saglasni ste da ovaj sajt postaje distributer vašeg dela i odričete se mogućnosti njegovog povlačenja ili brisanja bez saglasnosti uprave sajta. Distribucija sadržaja sa ovog sajta je dozvoljena samo u nekomercijalne svrhe, uz obaveznu napomenu da je sadržaj preuzet sa ovog sajta i uz obavezno navođenje adrese EXYUDOWNLOAD.NET. Kako je sajt ovih dimenzija nemoguće u potpunosti kontrolisati, ukoliko primetite materijal nad kojim Vi ili neko drugi već ima autorska prava, odmah nam se obratite i materijal će biti uklonjen. Za sve ostale vidove distribucije obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od vlasnika sajta.


Site Site Site Site
Site Site Site Site