Zdravo Gost, ako ovo čitaš to znači da se još nisi registrovao. Molim vas odvojite sekund, Kliknite ovde da biste se registrovali i u nekoliko jednostavnih koraka moći ćete da uživate u svim brojnim karakteristikama naše fine zajednice. Imajte na umu da su nepristojni ili besmisleni nadimci zabranjeni (nema nasumičnih brojeva ili slova) i molimo vas da se predstavite u odeljku da biste upoznali našu zajednicu.
Rezultati 1 do 4 od 4
  1. #1
    Administrator Vujke avatar Sweden

    Pol
    Musko
    Datum registracije
    21.10.2022
    Postova
    374

    Podrazumevano Beba Selimovic - Albumi - Singlovi

    Beba Selimović‎ • 1979 • Od sevdaha goreg jada nema Jugoton ‎LSY 63084 Stereo~[CD Rip, wav]





    a1. Beba Selimović i narodni orkestar RT Sarajevo - Sinje more i dubine tvoje
    a2. Vezak vezla Adem - kada
    a3. Star se Ćurčić pomamio
    a4. Kraj potoka, bistre vode
    a5. Moj pendžeru
    a6. Kolika je u Prjedoru čaršija

    b1. Poletjela dva goluba
    b2. Konja kuje brate Sulejmane
    b3. Od danas te, dragi, više ljubit’ neću
    b4. Čempres viti, čempres ponositi
    b5. Ašikuje Adem - aga
    b6. Kaharli sam, večerala nisam





    **Skriveni Sadržaj: Kliknite na HVALA da biste videli sadržaj**

  2. #2
    Administrator Vujke avatar Sweden

    Pol
    Musko
    Datum registracije
    21.10.2022
    Postova
    374

    Podrazumevano Odg: Beba Selimovic - Albumi - Singlovi

    Beba Selimović‎ • 2012 • Najveći hitovi • Folk zvijezde zauvijek Croatia Records 2 CD 5999690~[wav]





    CD1
    01. Beba Selimović i narodni orkestar RTV Sarajevo - Djevojka sokolu zulum učinila ℗ 1983
    02. Beba Selimović i narodni orkestar RTV Sarajevo - S’ one strane Plive ℗ 1983
    03. Beba Selimović i narodni orkestar RT Sarajevo - Od danas te, dragi, više ljubit’ neću ℗ 1979
    04. Beba Selimović i narodni orkestar RT Sarajevo - Poletjela dva goluba ℗ 1979
    05. Beba Selimović i narodni orkestar RTV Sarajevo - Gorom jezde kićeni svatovi ℗ 1980
    06. Beba Selimović i narodni orkestar RT Sarajevo - Čempres viti, čempres ponositi ℗ 1979
    07. Beba Selimović i narodni orkestar RT Sarajevo - Sinje more i dubine tvoje ℗ 1979
    08. Beba Selimović i narodni orkestar RT Sarajevo - Kaharli sam, večerala nisam ℗ 1979
    09. Beba Selimović i narodni orkestar RT Sarajevo - Vezak vezla Adem - kada ℗ 1979
    10. Beba Selimović i narodni orkestar RT Sarajevo - Star se Ćurčić pomamio ℗ 1979
    11. Beba Selimović i narodni orkestar RT Sarajevo - Kraj potoka, bistre vode ℗ 1979
    12. Beba Selimović i narodni orkestar RT Sarajevo - Moj pendžeru ℗ 1979
    13. Beba Selimović i narodni ansambl Jovice Petkovića - Jorgovane, cvjeće plavo ℗ 1964
    14. Beba Selimović i narodni orkestar RT Sarajevo - Kolika je u Prjedoru čaršija ℗ 1979
    15. Beba Selimović i narodni orkestar RT Sarajevo - Konja kuje brate Sulejmane ℗ 1979
    16. Beba Selimović i narodni orkestar RT Sarajevo - Ašikuje Adem - aga ℗ 1979

    CD2
    01. Beba Selimović uz ansambl Ace Stepića - Plačem ja, plačeš ti ℗ 1971
    02. Beba Selimović i ansambl Žarka Josipovića - Škule - U srcu mome živiš ti ℗ 1972
    03. Beba Selimović uz narodni ansambl Jovice Petkovića - Mene moja zaklinjala majka ℗ 1966
    04. Beba Selimović uz ansambl Jovice Petkovića - O ćuti, ćuti, srce moje »Ilidža 70«
    05. Beba Selimović i narodni ansambl Jovice Petkovića - Ja bolujem mlada od sevdaha »Ilidža 67«
    06. Beba Selimović uz narodni ansambl Jovice Petkovića - Mene moja majka gleda sa čardaka ℗ 1969
    07. Beba Selimović i narodni sekstet Ismeta Alajbegovića - Šerbe - Prolaze dani „Ilidža 67“
    08. Beba Selimović i tamburaški orkestar RTV Sarajevo - Kraj Vrbasa sjedi momče ℗ 1987
    09. Beba Selimović uz duo harmonika braće Petković - Po mojoj bašti zumbuli cvjetaju ℗ 1960
    10. Beba Selimović i narodni ansambl Jovice Petkovića - U avliji ℗ 1964
    11. Beba Selimović uz narodni ansambl Jovice Petkovića - Noć je pusta ℗ 1966
    12. Beba Selimović i narodni ansambl Ismeta Alajbegovića - Šerbe - Vrati mi se, ljubavi »Ilidža 68«
    13. Beba Selimović uz narodni orkestar Ratomira Petkovića - Možda ćemo sada voljeti se više ℗ 1977
    14. Beba Selimović i narodni ansambl Ace Stepića - Tecite suze ℗ 1970
    15. Beba Selimović uz ansambl Ace Stepića - Uspomeno, uspomeno ℗ 1971
    16. Beba Selimović uz narodni orkestar Ratomira Petkovića - Tužno je nebo ljubavi ℗ 1977




    **Skriveni Sadržaj: Kliknite na HVALA da biste videli sadržaj**

  3. #3
    Administrator Vujke avatar Sweden

    Pol
    Musko
    Datum registracije
    21.10.2022
    Postova
    374

    Podrazumevano Odg: Beba Selimovic - Albumi - Singlovi

    Beba Selimović • 1971 • Beba Selimović Jugoton LPY-V-50909~[wav]





    a1. Beba Selimović uz narodni ansambl Jovice Petkovića - Mene moja majka gleda sa čardaka ℗ 1969
    a2. Beba Selimović i narodni ansambl Ismeta Alajbegovića - Šerbe - Ah, ljubav, ljubav »Ilidža 68«
    a3. Beba Selimović uz ansambl Jovice Petkovića - O ćuti, ćuti, srce moje »Ilidža 70«
    a4. Beba Selimović uz ansambl Ace Stepića - Plačem ja, plačeš ti ℗ 1971
    a5. Beba Selimović i narodni ansambl Jovice Petkovića - Dani dugi ℗ 1964
    a6. Beba Selimović uz narodni ansambl Ismeta Alajbegovića - Šerbe - U proljeće mirisno ℗ 1969

    b1. Beba Selimović i narodni sekstet Ismeta Alajbegovića - Šerbe - Prolaze dani „Ilidža 67“
    b2. Beba Selimović uz narodni ansambl Jovice Petkovića - Mene moja zaklinjala majka ℗ 1966
    b3. Beba Selimović i narodni ansambl Jovice Petkovića - Tugo moja ℗ 1964
    b4. Beba Selimović i narodni ansambl Ace Stepića - Tecite suze ℗ 1970
    b5. Beba Selimović uz narodni ansambl Ismeta Alajbegovića - Šerbe - Dođi mi, proljeću mladosti ℗ 1969
    b6. Beba Selimović uz ansambl Ace Stepića - Uspomeno, uspomeno ℗ 1971





    **Skriveni Sadržaj: Kliknite na HVALA da biste videli sadržaj**

  4. #4
    Administrator Vujke avatar Sweden

    Pol
    Musko
    Datum registracije
    21.10.2022
    Postova
    374

    Podrazumevano Odg: Beba Selimovic - Albumi - Singlovi

    Beba Selimović • 1972 • Beba Selimović uz ansambl Žarka Josipovića - Škule Jugoton SY-22007~[wav]








    a1. Oprosti, oprosti
    b1. Ostani, ostani





    **Skriveni Sadržaj: Kliknite na HVALA da biste videli sadržaj**

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Bookmarks

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
Svaki korisnik ovog sajta odgovoran je za sadržaj poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za njihov sadržaj. Postavljanjem vaše poruke ili vašeg autorskog dela saglasni ste da ovaj sajt postaje distributer vašeg dela i odričete se mogućnosti njegovog povlačenja ili brisanja bez saglasnosti uprave sajta. Distribucija sadržaja sa ovog sajta je dozvoljena samo u nekomercijalne svrhe, uz obaveznu napomenu da je sadržaj preuzet sa ovog sajta i uz obavezno navođenje adrese EXYUDOWNLOAD.NET. Kako je sajt ovih dimenzija nemoguće u potpunosti kontrolisati, ukoliko primetite materijal nad kojim Vi ili neko drugi već ima autorska prava, odmah nam se obratite i materijal će biti uklonjen. Za sve ostale vidove distribucije obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od vlasnika sajta.


Site Site Site Site
Site Site Site Site